Hyppää sisältöön

Henkilökunta

Hallituksen puheenjohtaja Annikki Thodén
annikki.thoden@gmail.com
050 387 5777

Johtaja Susanna Huuskonen, KTM
susanna.huuskonen@terho.fi
040 680 0052

Ylilääkäri Emma Hokkila, LL,
palliatiivisen lääketieteen erityispätevyys
emma.hokkila@terho.fi
09 615 44 66 (vaihde)

Ylihoitaja Mirja Sisko Anttonen, TtT, esh
mirjasisko.anttonen@terho.fi
050 582 0183

Osastonlääkäri Leena Ahlström, LL,
palliatiivisen lääketieteen erityispätevyys
leena.ahlstrom@terho.fi
050 500 4838

Osastosihteeri Riitta Kinnari
riitta.kinnari@terho.fi
040 680 0056

Kouluttaja Miina-Liisa Flinkkilä
miina-liisa.flinkkila@terho.fi
045 613 8933

Vapaaehtoistyönohjaaja Nina Vuojela
nina.vuojela@terho.fi 

Sosiaaliohjaus Carita Olkkonen
carita.olkkonen@terho.fi
045 275 4154

Perhetyö Eija Tuukkanen, perheterapeutti
eija.tuukkanen@terho.fi
045 613 5006

Potilasasiamies Carita Olkkonen
carita.olkkonen@terho.fi