Henkilökunta

 

Johtaja Päivi Flinkman, TtM, TM

paivi.flinkman@terho.fi

050 380 7952


Ylilääkäri Annika Riska, LT, palliatiivisen lääketieteen erityispätevyys 

annika.riska@terho.fi

040 821 6942

 

Ylihoitaja Mirja Sisko Anttonen, TtT, esh

mirjasisko.anttonen@terho.fi

050 582 0183  

 

Osastonlääkäri Leena Ahlström, LL, palliatiivisen lääketieteen erityispätevyys

leena.ahlstrom@terho.fi

050 500 4838

 

Talouspäällikkö Taina Tanskanen 

taina.tanskanen@terho.fi
045 178 0365

 

Osastosihteeri Riitta Kinnari

riitta.kinnari@terho.fi 

040 680 0056

 

Kouluttaja Miia Salonen
miia.salonen@terho.fi 

045 613 8933

 

Vapaaehtoistyönohjaaja Nina Vuojela
nina.vuojela@terho.fi 

 

Sosiaalityö Carita Olkkonen
carita.olkkonen@terho.fi 

045 275 4154

 

Perhetyö Eija Tuukkanen, perheterapeutti
eija.tuukkanen@terho.fi

045 613 5006

 

Potilasasiamies Carita Olkkonen

carita.olkkonen@terho.fi