Henkilökunta

 

Terhokodin johtaja, Juha Hänninen

ylilääkäri, LL, palliatiivisen lääketieteen erityispätevyys

juha.hanninen@terho.fi
050 365 8657


Ylihoitaja Mirja Sisko Anttonen, TtT, esh 

mirjasisko.anttonen@terho.fi

09 61544 601

 

Talouspäällikkö Taina Tanskanen 

045 178 0365
taina.tanskanen@terho.fi

 

Osastosihteeri Riitta Kinnari
riitta.kinnari@terho.fi 

 

Kouluttaja Miia Salonen
miia.salonen@terho.fi 

045 613 8933

 

Vapaaehtoistyönohjaaja Hilkka Heikkilä-Granskog
hilkka.heikkila-granskog@terho.fi 

 

Sosiaalityö Carita Olkkonen
carita.olkkonen@terho.fi 

045 275 4154

 

Perhetyö Eija Tuukkanen, perheterapeutti
eija.tuukkanen@terho.fi

045 613 5006

 

Potilasasiamies Riikka Rajala

riikka.rajala@terho.fi